LOGO

PAMUKKALE TURU

TUR PROGRAMI

1.Gün: İstanbul – Pamukkale

Gece saatlerinde belirlenmiş duraklarımızda buluşmamızın ardından Pamukova – Bilecik – Afyon – Dinar güzergahı üzerinden Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 9 saat sürecek seyahatimizin ardından Pamukkale'ye ulaşıyoruz.

2. Gün: Kaklık mağarası – Traventerler – Hierapolis – Kızılsu

Sabah araç içerinde alınan kahvaltı molası ardından ulaştığımız Pamukkale 'de turumuza traverten ve havuzlarının ilginçliği ile damlataşı, sarkıt ve dikitler içeren Kaklık Mağarası gezisi ile başlıyoruz. Honaz Dağı eteklerinde bulunan bu muhteşem mağara gezisi ardından Pamukkale'ye hareket. Pamukkale'de ilk durak travertenleri görüyor ve kısa bir fotoğraf molası veriyrouz. Ardından Hierapolis Antik Kenti'ni ziyaret ediyoruz. Burada; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol ziyaretlerinin ardından Antik Şehir Hierapolis'ten ayrılıyoruz. Kızılsu'ya ulaşmamız ve gezimizin ardından alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş sonrasında otelimize yerleşerek dinlenmeye çekiliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

3.Gün: Afrodisias – Buldan – İstanbul

Otelimizde alınan kahvaltının ardından Afrodisias Antik Kenti'ne hareket. Burada görülecek yerler: Arena, Antik Tiyatro, Afrodit Tapınağı, Heykel Müzesi, Tetrapilon, Roma Hamamı, Kenan Erim’in Mezarı, Antik Cadde. Afrodisias antik gezisi ardından kumaş, bez ve dokumaları ile dünyaca unlu Buldan'ı ziyaret ediyoruz. Buldan'daki gezi tamamlandıktan sonra, Salihli, Gölmarmara, Akhisar, Susurluk, Bursa üzerinden İstanbul’a dönüyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Lüx otobüsler ile Gidiş Dönüş Ulaşım,
Araç içi İkramlar,
1 Gece Otel Konaklaması,
1 Sabah Kahvaltısı ( Lunch Box kahvaltı paketi )
1 Sabah Kavaltısı ( Otelde Açık büfe )
1 Akşam yemeği ( Otelde Açık büfe )
Profesyonel Rehberlik
Paket Tur Seyahat Güvence Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Öğlen yemekleri
Müze giriş ücretleri veya Müze Kart ücreti
Kişisel harcamalar ve Otelde alınan ekstralar

Not : Size en uygun Müze Giriş ücretleri ödeme alternatifini Tercih edebilirsiniz. Müze Giriş Ücretleri Ödemeniz hakkında tüm alternatifler aşağıda yer almaktadır.

1. ) Geçerli Müze Kartınız varsa ödemeniz 15 TL ; Kartınızı ve Kimliğinizi yanınızda getirdiğiniz takdirde Müze Kartınız Tüm müzelerde geçerlidir. Sadece 15 TL ek ödeme yapmanız gerekecektir. Bu bedel Müze Kartın geçerli olmadığı müze girişleri için tahsil edilmektedir.
2. ) Müze Kartınız yok ise ödemeniz 55 TL ; 1 yıl geçerli 40 TL değerinde Müze kartı verilir ayrıca diğer giriş ücretleride dahil edilerek toplam 55 TL tahsil edilmektedir.
3.) 65 Yaş Üzeri Misafirlerimiz için 30 TL ; Kimliğinizi yanınızda getirdiğiniz takdirde bazı Müze girişleriniz ücretsiz olacaktır. Ücretli müzelerin girişi ve Sigortanızın yaşınızdan kaynaklanan sürpirim farkı olarak 30 TL tahsil edilmektedir.