LOGO

MALDİVLER BALAYI TURU

TUR PROGRAMI

1. Gün İSTANBUL – DUBAI

Saat 16:30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde, buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Havayolları’nın EK 122 sayılı uçağı ile saat 19:25’de Dubai’ye hareket ediyoruz. Yolculuğumuz 4 buçuk saatlik yolculuk sonrası yerel saat ile 00:40’da Dubai Havalimanına varıyoruz

2. Gün DUBAI - MALDIVES

Dubai Havalimanı’nda 2 buçuk saatlik bekleyişimizin ardından Emirates Havayolları’nın EK 658 sayılı uçağı ile 03:20’de Maldive’lere uçuyoruz. Yaklaşık 5 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 08:30’da Uluslararası Hulhule Havalimanı’na varıyoruz. Gümrük işlemlerimizin tamamlanmasından sonra konaklayacağımız adaya, otel tercihinize göre sürat motoru yada küçük uçakla transferimiz yapılıyor. Odalarımıza girişimizden sonra günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmanız için serbest.

3. Gün MALDIVES

Kahvaltı sonrası günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest. Dilerseniz, oteliniz tarafından extra olarak düzenlenecek gece balıkçılığı gezisine katılabilirsiniz. Gezimizde, gün batımından hemen önce teknelerle denize açılarak özel hazırlanan oltalarla balık tutma zevkini yaşayabilirsiniz.

4. Gün MALDIVES

Kahvaltı sonrası günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest. Dileyenler oteliniz tarafından sabah erken extra olarak düzenlenecek olan Yunusları İzle turuna katılabilirsiniz. Her sabah 05:30–07:30 arasında düzenlenen gezide, sürüler halinde yüzen yunusların harika görüntülerini izleyebilirsiniz.

5. Gün MALDIVES

Kahvaltı sonrası günümüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmak üzere serbest. Dilerseniz, oteliniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Mercan Resiflerini Keşif Gezisine katılabilirsiniz. Maldive Adalarının en önemli özelliklerinden biride, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü sualtı güzellikleridir. Resifleri keşfetmek için sabah 09.30 – 12.00 arasındaki bu geziye katılmanızı öneririz.

6.Gün MALDIVES

Kahvaltı sonrası gününüz deniz, güneş ve su sporlarından yararlanmanız için serbest.

7. Gün MALDIVES - DUBAI - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından havalimanına transferimiz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından 09:55’de Emirates Havayolları’nın EK 659 sayılı uçağı ile Dubai’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:55 de Dubai’ye varıyoruz. Bir buçuk saatlik beklemenin ardından saat 14:30’da EK 121 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:55’de Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Emirates Havayolları ekonomi sınıfı uçak bileti
  • Seçilecek otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama
  • Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
  • Havaalanı transferleri
  • Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Otel ekstralarınız
  • Yemekler sırasında alınacak içecekler
  • Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)
  • Maldive hükümet havaalanı vergisi (25 USD)