LOGO

GÜNEY AFRİKA TURU

TUR PROGRAMI

1.Gün –: İstanbul – Johannesburg
Türk Hava Yollarının İstanbul’dan ayrılıyoruz.

2.Gün –: Johannesburg
Sabah Johannesburg’a ulaşıyoruz. Burada önce şehir turunu yapıyoruz. Mandela’nın evi, Houghton şehir merkezi, Rosebank ve Sandton'i gezeceğiz. Daha sonra otelimize yerleşip dinlenmeye çekiliyoruz. Akşam yemeği için serbest zamanımız var. Sandton’da Mandela meydanında keyifli bir akşam yemeği alabilirisniz.

3.Gün –: Sun City -Pilanesberg
Sabahtan aracımızla 2,5 saatlik bir yolculukla Sun City’e uaşıyoruz. Burada yürüyerek kısa bir şehir turu yapıyoruz. Daha sonra Pilanesberg Milli parkına gidiyoruz. Burada safariye çıkıyoruz. Aslan, Leopar, fil, buffalo, gergedan, zebra ve geyiğin onlarca çeşidini görme şansımız olacak. Safari sonrası otelimize dönüyoruz.

4.Gün –: Pilanesberg
Bugün erken saatlerde safariye çıkıyoruz. Yine Afrika’nın büyük beşlisini görmeye çalışacağız. Safari sonrası serbest zamanımız var. Bu sürede alternatif etkinliklere katılabilirsiniz, ya da çevre gezisi yapabilirsiniz.

5.Gün –: Johannesburg – Cape Town
Sabah önce otobüsle Johannesburg’a gidiyoruz. Burada uçağa binip 2 saatlik yolculuk sonrası Cape Town’dayız. Havaalnından sonra şehir turuna çıkıyoruz. Parlamento Binası, Belediye Binası, İyi Dilekler Şatosu ile Bo-Kaap bölgesini gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz.

6.Gün –: Cape Town – Ümit Burnu Turu
Kahvaltının ardından Ümit Burnu Gezisi’ne başlıyoruz. Gezimizde, Champman’s Peak sahil yolundan, Ümit Burnu Milli Park’ına giderek, tekne ile Fok Balıkları Adası’nı (Seal Island) ziyaret edecek, Hint Okyanusu ile Atlas Okyanusu’nun ayırımını görecegiz. Simon’s Town’da alacağımız öğle yemeği sonrası ise, Boulders Köyü ile gezimize devam edecek, Afrikalı penguenleri göreceğiz

7.Gün –: Cape Town
Kahvaltının ardından Masa Dağı, Stellenbosch ve Franschhoek Sarap Çiftliği gezimizi yapacağız. Dünyanın en eski şarap üretim yerlerinden birisi olan, şarap mahzenleri, tipik caddeleri ve tarihi evleriyle ünlü kenti gezip, 4000 fit yükseklikte bulunan Table Mountain'a (Masa Dağı) teleferik ile çıkacağız. Gezimiz sırasında, Wine Land bölgesinde şarap üretimi yapan Fransızlara ait üzüm bağlarında değişik şarapları tadarken, Afrika’nın bilinmeyen bir yönünü daha keşfedeceksiniz..

8. Gün-: Cape Town
Bugün serbest zamanımız olacak. Akşam uçağıyla İstanbul'a yola çıkıyoruz.

9.Gün -: İstanbul
Sabah erken saatlerde İstanbul'dayız.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

İstanbul – Johannesburg / Cape Town –Delhi uluslar arası uçuşları.
Johnnesburg –Cape Town iç uçuşu.
Klimalı araçlarla tüm transferler,
programda belirtilen şehir turları.
Tüm giriş ücretleri.
Ümit Burnu turu.
2 Safari turu.
Masa Dağı ve şarap çiftlik evi turu.
4 yıldız kahvaltı dahil konaklama.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yemeklerdeki içecekler.
Özel harcamalar.
Akşam yemekleri
Öğle yemekleri.